top of page

Sık Sorulan Sorular

Siparişim ne zaman çıkar?

Siparişiniz, sipariş onayının ardından en geç 4 (dört) iş gününde çıkar.  

Siparişim nerede?

Siparişinizi sipariş onayının ardından sitemizden “Siparişlerim” bölümünden takip edebilirsiniz. Siparişinizi takip edebilmek için üyelik oluşturmalısınız. 

Hangi kargo ile çalışıyorsunuz?

Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz.

Ücretsiz kargo var mı?

Evet, 250 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargomuz var.

Kapıda ödeme var mı?

Hayır, kapıda ödeme seçeneğimiz yok. Sadece sitemizden kredi kartı veya havale/eft yöntemiyle ödeme alıyoruz. 

Instagram’dan sipariş verebilir miyim?

Ürünlerimizi satın almadan önce, ürün içeriklerini ve bakım önerilerini incelemenizi ve güvenli alışveriş yapmanızı önemsiyoruz.

Ürünler neden ambalajsız?

Bizim için önemli olan, ürünlerimiz. Ürünlerimizi en sağlıklı ev güvenli yoldan size ulaştırmak istiyoruz. Karbon ayak izimizi artıran ambalaj çöplerinden kurtulmak için ambalajı küçültüyor, mümkünse sıfırlıyor, kompost edilebilir veya yeniden kullanılabilir ambalajlar tercih ediyoruz. 

Faturam nerede?

Faturanız e-postanızda. Doğayı seviyoruz ve işimize yaramayacaksa kağıt israfı yapmak istemiyoruz. İhtiyacınız varsa, e-postanızdaki elektronik faturanızın çıktısını alabilirsiniz. 

Toplu satış yapıyor musunuz?

Evet, toplu satış yapıyoruz. Ürün listesi ve sipariş detayları için aydan.sari@ekolojikdonusum.com’dan bize ulaşabilirsiniz. 

Kurumsal eğitim yapıyor musunuz?

Evet, kurum eğitimleri veriyor, proje üretiyoruz. Eğitimler sayfasına göz atabilir, detaylı bilgi için aydan.sari@ekolojikdonusum.com’dan bize ulaşabilirsiniz. 

bottom of page